لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: تیشرت مردانه

تیشرت کلاه دار مردانه قرمز

این تیشرت جذاب از جنس نخ و پلی استر است و طرح و دوخت و جنس پارچه بسیار مناسب و مستحکمی دارد. کلاه دار بودن باعث شده تا بتوانید این تیشرت را در استایل های خاصِ خود به راحتی ست کنید.

۷۹,۰۰۰ تومان

تیشرت آستین کوتاه صورتی مشکی

یکی از پرفروشترین و پرطرفدارترین تیشرتهای ما که از همه لحاظ عالی است. رنگ و طرح زیبا، قابلیت کشسانی داشتن و جنس نرم و با کیفیت و جذابیت ظاهری از ویژگیهای مهم این تیشرت است که باعث شده تا بیش از 260 نفر از خریدارانِ این تیشرت، توصیه به خرید آن داشته باشند.

۶۹,۵۰۰ تومان

تیشرت آستین بلند مردانه مشکی

این تیشرت بسیار مناسب فصول بهار و پاییز است. یک تیشرت عالی که از مهمترین ویژگیهای آن می توان به طراحی زیبا،جنس لباس خوب و کیفیت دوخت عالی اشاره کرد. این تیشرت نیازهای مهم شما را در کاربردهای روزمره به خوبی برآورده خواهد کرد.

۹۵,۰۰۰ تومان

تیشرت مردانه نخی مشکی بتمن

این تیشرت از جنس نخ و پلی استر است و کیفیت دوخت و پارچه مناسبی دارد. طرح روی آن طرح بتمن است که با کیفیت چاپ بالایی بر روی تیشرت نقش بسته است. قیمت مناسب و خنکی این تیشرت باعث شده تا به یکی از پرطرفدارترین تیشرتهای این محدوده قیمتی تبدیل شود.

۴۶,۳۰۰ تومان

تی شرت مردانه مشکی طرح ونوم

تیشرت مشکی مردانه ونوم، یک تیشرت خوش پوش و خوش دوخت است که طرح جذابی بر روی آن نقش بسته است. این تیشرت باکیفیت قیمت مناسبی نیز داشته و باعث شده تا بیش از 180 نفر! از خریداران قبلی، استفاده آن را به شما نیز توصیه کنند.

۳۸,۸۰۰ تومان

تیشرت سفید مردانه طرح عینک

تیشرت طرح عینک، یک تیشرت خنک از جنس نخ و پلی استر است که طرح زیبا و جذابی روی آن نقش بسته است. جنس نرم آن و خوش پوش بودن از ویژگی های بارز این تیشرت است که باعث شده است تا افزون بر 70 نفر از خریداران این تیشرت، آن را به شما نیز پیشنهاد دهند.

۳۰,۷۳۰ تومان

تیشرت مردانه طرح سریال خانه کاغذی

این تیشرت کیفیت و جنس پارچه و دوخت خوبی دارد و از جنس نخ و بسیار خنک است. طرح چاپ آن در مورد سریال مشهور خانه کاغذی (money heist) است و روی آن اسامی کاراکترهای مختلف این سریال که هر کدام اسم یک شهر در دنیا هستند، درج شده است.

۷۹,۴۹۰ تومان

تیشرت مردانه جوکر

از ویژگیهای مهم این تی شرت که طرح جوکر کاراکتر مشهور سینمایی را دارد، می توان به سبکی، خنکی، نچسبیدن به بدن، جنس و کیفیت طراحی بالا، و دوخت مناسب اشاره کرد. بیشتر از 70 نفر از خریداران این تیشرت آن را به شما نیز توصیه کرده اند.

۴۱,۰۰۰ تومان

تیشرت سرمه ای ساده مردانه

این تیشرت خنک و نخی با توجه به کیفیت مناسب خود و قیمت آن، ارزش خرید بالایی دارد. جنس خوب و لطیف، خوش پوش بودن و کیفیت پارچه و دوخت از ویژگیهای این تیشرت است. بیش از 100 نفر از خریداران این تیشرت خرید آن را توصیه کرده اند. آیا این افراد اشتباه می کنند؟

۳۳,۴۰۰ تومان

تیشرت مردانه مشکی طرح نشنال جئوگرافیک

این تیشرت با طرح شبکه معروف مستند در دنیا National Geographic تهیه شده است. جنس آن ترکیب نخ و پلی استر بوده و با توجه به قیمت مناسب آن یک انتخاب خوب برای فعالیتهای روزمره شما می تواند باشد.

۳۸,۵۴۰ تومان

تی شرت مردانه مشکی طرح بدنسازی

این تیشرت نخی و خنک را تاکنون بیش از 90 نفر خریداران قبلی، پیشنهادِ خرید و استفاده داده اند. دوخت دقیق و محکم، تن خور عالی داشتن و کشی بودن تیشرت، از ویژگیهای مهم این تیشرت است که می توانید در کاربردهای ورزشی یا روزمره از آن استفاده کنید.

۳۴,۹۰۰ تومان

تیشرت سفید آستین بلند مردانه طرح پتک

یک تیشرت خوش پوش و با طرح جذاب و با کیفیت خوب پارچه و دوخت که از جنس نخ و پلی استر می باشد. این تیشرت نسبت به قیمت خود ارزش بالایی داشته و بیش از 70 نفر از خریداران قبلی این تیشرت، استفاده از آن را به شما نیز پیشنهاد می کنند.

۵۴,۰۰۰ تومان

تیشرت مردانه طرح اساسین کرید

این تیشرت طرح بازی ویدئویی پرطرفدار و مشهور اساسین کرید را دارد که طرفداران خاص خود را دارد. پارچه، دوخت و طرح چاپ این تیشرت از کیفیت خوبی برخوردار بوده به طوریکه بیش از 130 نفر از خریداران این تیشرت آن را به شما نیز توصیه می کنند.

۳۱,۹۸۰ تومان

تی شرت مردانه مشکی شیکاگو بولز

تیشرت طرح CHICAGO BULLS یک تیشرت جذاب و خنک است که با کیفیت پارچه و دوخت خوبی تهیه شده است. این تیشرت را می توانید در استفاده های ورزشی یا روزمره استفاده کنید. بیش از 130 نفر از خریداران قبلی، تهیه این تیشرت را پیشنهاد کرده اند!

۳۶,۰۰۰ تومان

تی شرت ورزشی نخی مردانه طرح بوکس

این تیشرت نخی ورزشی از جنس با کیفیت و طرح جذاب بوکس طراحی شده است که در فعالیتهای ورزشی خود می توانید از آن استفاده کنید و با توجه به قیمت آن بسیار مناسب و ارزنده است. این تیشرت را بیش از 190 نفر توصیه به خرید کرده اند!

۳۶,۸۰۰ تومان

تی شرت آستین کوتاه مردانه باینت طوسی

یک تیشرت بسیار خنک، نخی و با کیفیت فوق العاده که در همان ابتدای پوشیدن، آن را تحسین خواهید کرد و حس بسیار خوبی به شما خواهد داد. بیش از 300 نفر از خریدارن قبلی، خرید این تیشرت فوق العاده را به شما پیشنهاد می دهند!

۵۹,۰۰۰ تومان

تیشرت مردانه سفید طرح پاندا

تیشرت طرح پاندا با طرح جذاب و شیک روی خود و با جنس با کیفیتش تبدیل به یکی از پرطرفدارترین تیشرت های مد امسال تبدیل شده است. طرح پاندا به صورت دوخت روی این تیشرت کار شده است و به همین علت جذابیت دوچندانی به استایل شما می دهد.

34700 تومان

تی شرت مردانه طرح کراوات

اگر می خواهید خیلی ساده و بدون دردسر نمای کراوات را به سادگی به استایل خود اضافه کنید، این تیشرت گزینه بسیار خوبی برای شماست. کیفیت دوخت مناسب و جنس نخی آن باعث می شود تا بتوانید از آن در امور روزمره خود نیز استفاده کنید.

36800 تومان

تیشرت مردانه طرح گیم آف ترونز (بازی تاج و تخت)

این تیشرت با قیمت مناسبی که دارد و با جنس نخی آن، و طرح پرطرفدار سریال مشهور بازی تاج و تخت در دنیا، می تواند یکی از گزینه های دوست داشتنی و همیشه همراه شما در ست های تابستانه، بهاره و پاییزه شما باشد.

28900 تومان

پولوشرت آستین بلند سورمه ای مردانه

این پولوشرت مردانه با دوخت و پارچه ای با کیفیت و جذاب تهیه شده است. این نوع تیشرت تن خور بسیار خوبی دارد و شما به خاطر طرح و رنگ ساده و شکیل آن، می توانید آن را در استایل های مختلف و در کاربردهای متنوع روزمره، استفاده نمایید.

259000 تومان

تی شرت آستین کوتاه مردانه باینت

این تی شرت ساده، به خاطر طرح شیک و جنس نخی آن تبدیل به یکی از پرطرفدارترین تیشرت های امروزی شده است. کیفیت خوب، دوخت مطلوب و بند شیک از ویژگیهای مهم این تیشرت مردانه جذاب و خوش پوش است. این تیشرت را در استایلهای امروزی خود می توانید به راحتی ست کنید.

74000 تومان